Vysněná svatba | Hlidáček

Comments are Closed Posted on

Kdo by neznal pohádku Tři oříšky pro Popelku. Pohádka o Popelce má ve světě více variant, ale ta naše s oříšky mi přijde roztomilá. Která žena by nechtěla, aby se jí z oříšku vylouply nádherné šaty jako pro princeznu, a navíc ji přesně seděla velikost? V reálu je trochu složitější. Rozhodně nezkoušejte chodit lesem a čekat, až vám cvrnkne oříšek do nosu. Zajděte raději do půjčovny šatů a nechte se hýčkat obsluhou, která vám najde šaty vhodné na vaši postavu. Hledáte-li svatební šaty, určitě sebou vezměte i kamarádku, která vám s výběrem také pomůže.

nevěsta

Rozhodla jste se, že svůj svatební den prožijete v luxusních svatebních šatech Praha? Určitě nejste jediná nevěsta, která má takovýto sen a půjčovny šatů jsou na takovéto nevěsty dobře připravené. Nabídka luxusních svatebních šatů, to ve správné půjčovně nebudou jedny nebo dvoje šaty, které salón neustále přešívá podle postavy nevěsty.

Každá žena má od doby, kdy byla holčičkou, nějakou představu o svém svatebním dnu. Některá chce být za princeznu a mít svatbu na zámku, jiná se bude vdávat na vrcholu skály v lezeckém sedáku, nebo na vrcholu kopce v turistických botách. Už dávno neplatí, že svatba se může odehrát jen na městském úřadě. Můžete si zvolit jakékoliv oblíbené místo a můžete udělat svatbu se dvěma svědky, nebo svatbu pro sto lidí. Je to přece vaše svatba a vy určujete, jak bude probíhat.

nevěsta

Svatební den bude určitě jedním z těch, které si budete pamatovat na věky. I když je pravděpodobné, že nevyjde vše do puntíku, jak si to naplánujete, právě na ty maličkosti, které se pokazí, jako třeba prudký déšť, zapomenutá kytka nebo prstýnky, či něčí přeřek před oltářem, to okoření svatební den a stane se z toho oblíbená historka, kterou jednou bude říkat svým vnoučatům. Každá pohádka končí slovy: a žili šťastní až do smrti. Tak ať i ta vaše svatba skončí takto pohádkově.