Půjčovna dodávek Brno mimo jiné zajišťuje vozidla i s řidičem | Hlidáček

Comments are Closed Posted on

Vypůjčit si velké transportní vozidlo, pro jehož řízení vám stačí nejběžnější řidičák B, je velice snadné. Složíte vratnou kauci, pročtete smluvní podmínky (to rozhodně nepodceňujte a pročítejte pečlivě!) a máte k dispozici vůz, v případě zájmu i s přepravním vozíkem na tažné zařízení. Teorie je tedy jednoduchá, žádné složité vyjednávání, a pokud natrefíte na solidní firmu, neočekávejte ani žádné podrazy. V jejím zájmu je udržet si klienta spokojeného a na základě dobrých referencí i nadále prosperovat.

přepravní dodávka

Dálniční známka, pojištění vozidla a asistenční služba jsou v ceně

Problematické nemusí být ani pojištění a asistenční služba, pro jistotu se můžete pojistit i sami, to pro případ, že třeba někde „škrábnete“ karosérii, nebo špatně zaparkujete a najedete ráfkem kola na obrubník.

Co však mnozí lidé v návalu práce, v nedostatku času a ve stresu častokrát vůbec neřeší, jsou praktické dovednosti v řízení a zkušenosti s jízdou s tak velkým vozidlem. Může vám připadat, že se s ním ani nevejdete na silnici, a což teprve někam zacouvat a zaparkovat. Proč tedy zbytečně riskovat nějakou újmu za cizí vůz, aby se vám pak stěhování nebo převoz věcí zbytečně neprodražil?

dodávka s plachtou

Dodávka i s řidičem není nic nemožného

Pro krátkodobé akce, jako je přestěhování bytu, odvoz starých spotřebičů, výměna podlahové krytiny, převážení stavebního materiálu a zahradnických potřeb, velké nákupy nábytku a domácích spotřebičů, vyklízení bytů a sklepů je vypůjčení vozidla z půjčovny dodávek Brno i s řidičem naprosto ideální. Po dohodě je možné využít výpomoc řidiče i v průběhu stěhování, ale hlavně hradíte pouze pevně stanovenou taxu (obvykle na hodinu) a můžete se stoprocentně soustředit na svou práci. Nic neriskujete, plnou zodpovědnost za provoz vozu má pronajatý řidič a ve srovnání se stěhovací nebo vyklízecí firmou ještě výrazně ušetříte.