Příjemná forma bydlení | Hlidáček

Comments are Closed Posted on

Musíme přiznat, že mobilní domy jsou pořád na vzestupu. V minulém století byly považovány za jakési domečky na kolečkách, kde bylo málo místa a ještě méně pohodlí. Naproti tomu v dnešním světě plně kopírují vysoké požadavky uživatelů, tedy lidí, kteří je využívají buďto k sezónnímu – rekreačnímu bydlení nebo celoročnímu. Mnohé rodiny s dětmi, ale také jednotlivci, postarší manželé před důchodem nebo zamilované mladé páry, se často rozhodnou právě pro tuto formu bydlení.
stříška z rukou.jpg
Proč tomu tak je? Zřejmě proto, že takovéto obydlí má mnohé výhody. Nestojí moc peněz, není finančně náročné ani po koupi na jeho provoz. Nízké měsíční náklady jsou také jednou z mnoha výhod, protože obydlí se staví často jako nízkoenergetické a v případě, že si vyberete formu, kde budete chtít bydlet natrvalo, tedy celoroční typ, tak je zateplen dokonce moderní technologií a to pomocí speciální PUR pěny, která je vysoce odolná a poskytuje opravdu luxusní komfort pro uživatele. Jedná se o nejlepší zateplovací metodu, kterou v dnešní době můžete využít.
Ø Tyto a mnohé další důvody vedou klienty k tomu, aby přemýšleli o koupi tohoto nového budoucího domova. Obydlí vám postavíme úplně nové, nebo si můžete vybrat z našich skladových zásob. Budete tam mít vše, co potřebujete. Zajistíme také dovoz, terénní úpravy přes ustavení, odborné a precizní položení, ustavení a napojení obydlí a dokonce i jakékoli další opravy, záruční a pozáruční servis a mnoho dalšího. Máme k dispozici také široký doplňkový sortiment, v případě, že byste si za rok vzpomněli a chtěli přidat k obydlí ještě terasu, nebo chtěli sezónní domek předělat na typ, ve kterém budete moci bydlet celoročně, či je na výběr mnoho dalších druhů doplňků.
rodinka u rybníka.jpg

Zajistíme vše potřebné

V tomto typu stavení můžete bydlet stejně kvalitně, vkusně a moderně, jako v jakémkoliv jiném třeba zděném domě. Navíc si můžete pořídit bydlení, které jde zkolaudovat. I toto stavení může mít číslo popisné a můžete v něm žít opravdu jako v klasickém bytě. Nevidíme žádné překážky, proč byste si nemohli pořídit svůj vlastní dům. Využijte k tomu mobilní domy Praha.