Nepatrný detail, který dělá divy | Hlidáček

Comments are Closed Posted on

zásuvka, prodlužovačka, žárovka

Mnohdy i nepatrný detail dokáže v místnosti udělat divy. I malý prvek umí prostor dokonale vylepšit, ale na druhou stranu i úplně zkazit. K takovým drobnostem bezesporu patří i vzhled vypínačů a zásuvek. Přeci jen se jich v každé místnosti objevuje několik a jsou velmi používané a všem na očích. Zaslouží si tedy vypadat reprezentativně.

Tak třeba si představte situaci, že máte stylově vybavený obývací pokoj, krásně vymalovaný a dokonale sladěný, na stěně ovšem zůstal vypínač z minulého století. Celý dojem je okamžitě pryč. Mnohem lépe bude působit, když i ten vypínač bude zapadat svým designem do celku. A přesně taková řešení si nyní můžete vybrat.

Výrobky Schneider vám poskytnou přesně to, co pro svůj domov hledáte. Kompletní sortiment zásuvek, vypínačům, jejich rámečků a všech souvisejících potřeb. Však se sami podívejte .

modrá zeď, dřevěná podlaha, zelená zástrčka

Kombinujte a vybírejte, máte z čeho

Vyžadujete eleganci, klasiku a jednoduchost? Nebo dáte raději přednost barevnosti a modernímu vzhledu? Jste konzervativní? Nebo máte raději neobvyklost? Vše však spojuje kvalita, na kterou se určitě můžete spolehnout. Odolný materiál, bezpečná elektroinstalace, to především.
· UNICA plus
· CEDAR plus
· ANYA

Tři řady produktů, ze kterých můžete volit a vybírat kombinace k sobě domů. Díky produktům Schneider bude váš domov působit moderně, stylově, čistě i vesele za jakýchkoli okolností. A to je to nejdůležitější.

Nemusíte se však bát, že když jsou tyto prvky vzhledově nadčasové a moderní, že budou třeba nepraktické. Funkčnost, praktičnost i bezpečnost jsou prvořadé, skvělý vzhled je bonus, který si však můžete dopřát i vy. Nemusíte být kvůli tomu milionář.

Pokud si však výběrem nejste jisti, nechte si poradit a doporučit to pravé řešení pro vás.

bílé zásuvky, tři zástrčky