Kuchyně není jen o vaření, ale i o rodinném setkávání | Hlidáček

Comments are Closed Posted on

Prostor určený pro vaření, království většiny žen, je velmi využívanou součástí domova. V posledních letech je pak tento prostor často spojen s obývací místností. Vzniká tak jedinečné místo, kde rodina tráví většinu společného času.
Z tohoto důvodu je tak důležité kvalitní, ale především funkční zařízení a vybavení. Bohužel, často je to přesně naopak. Stále ještě je zvykem vybírat sektorové kuchyňské linky a k nim dokupovat zbytek nábytku. To se nemusí vyplatit. Velmi brzy se totiž může stát, že nám takové místo a zařízení přestane vyhovovat.

Častý problém bývá nedostatek místa, předejděte tomu včas

Největším problémem bývá nedostatek úložných prostor, nepřehlednost a nedostatek místa na pracovní ploše. Nezachrání to ani postupné dokupování nábytku. Předejděte problémům hned od začátku, pomůže vám s tím kuchyně na zakázku. Tak máte jedinečnou možnost mít přesně to, co potřebujete a po čem toužíte.
Nejdříve vše pečlivě změříme a vyslechneme všechna vaše přání a požadavky, které zpracujeme do návrhu. Případně vám pomůžeme vhodná řešení vymyslet. Nic pro nás není problém, ani atypické nebo malé prostory. Funkční prostory pro vaření dokážeme vytvořit kdekoli.

Nejen o prostoru může být zařízení dělané na míru

S kuchyní na zakázku budou spokojeni i zákazníci, kteří potřebují nestandardní výšku spodních skříněk a pracovní desky. Umíme zvýšit i je. Samozřejmě to lze i naopak, protože i osoby menšího vzrůstu mohou mít potíže se standardní výškou skříněk.
Funkční a praktická kuchyně totiž není jen o úložném prostoru a pohodlné manipulaci, ale o celkovém vzhledu, včetně výšky a umístění jednotlivých skříněk a spotřebičů.

Navíc máte na výběr z mnoha barevných variant provedení korpusů, povrchu dvířek i vzhledu pracovních desek a drobných detailů. V nabídce nechybí ani výběr mezi lesklým či matným provedením povrchů.
Tak rozmýšlejte, splníme každé přání!