Jak na bolení bříška u miminka | Hlidáček

Comments are Closed Posted on

Bojujete s pláčem miminka, které je vyspalé, nakrmené, přebalené, ale přesto pláče a vy netušíte, co ho trápí? Během prvního půl roku trápí velkou část miminek problémy s bříškem. Miminka občas dokáže bolení bříška, nadýmání a větry pěkně potrápit. Jejich trávicí soustava ještě není natolik vyvinutá, aby se s těmito obtížemi dokázala poprat. Pak přichází na řadu různé kapičky, masáže a podobně. Ale co třeba nahřívání, už jste zkoušeli? Poslouží vám k tomu speciální pomůcka.
Vyzkoušejte alternativu ke kapkám proti nadýmání, které nemusí pomoci. Co takhle nějakou přírodní alternativu? Vyzkoušejte skvělého pomocníka v podobě nahřívacího polštářku s pohankovými slupkami https://www.kojeneckeobleceni.cz. miminko.jpgPrávě pohankové slupky mají skvělé masážní účinky a dokáží ulevit od bolesti. Díky tomu, že jsou 100% přírodní, tak se nemusíte obávat výskytu roztočů. Tato výplň je tedy ideální jak pro miminka, tak i pro alergiky.
Tento pomocník vám pomůže usnadnit období, kdy děťátko pláče kvůli bolavému bříšku. Jednoduše stačí polštářek nahřát v mikrovlnce a můžete použít na bolavé bříško miminka. Miminko ocení i různé barevné potisky zvířátek na povlaku, který je snímatelný a dá se prát. pláč miminka.jpg
Vyzbrojte se skvělým pomocníkem v péči o bolavé bříško a dopřejte vašemu děťátku okamžitou úlevu. Příjemné teplo na bříšku dokáže utlumit potíže spojené s nadýmáním a usnadnit tak vyprázdnění miminka. V kombinaci s příjemnou masáží pak může být úleva opravdu znatelná. Rázem bude po problémech a po pláči. Děťátku se pak bude mnohem lépe usínat a také bude spokojenější.
Kromě péče o bolavé bříško můžete tuto pomůcku https://www.conrad.cz/masazni-a-vyhrivana-podlozka-na-doma-i-do-auta-medisana-88935-12-v-230-v.k398362 použít také při bolavém oušku nebo klubajícím se zoubku. Kromě nahřívání můžete polštářek také vychladit v lednici a použít tak na chlazení různých míst na těle.