Hubneme do plavek | Hlidáček

Comments are Closed Posted on

Léto se neodkladně blíží a s ním i samozřejmě příchod sezony plavek a bikin. Bohužel ne každý má to štěstí, že se narodil s přirozeně štíhlou figurou a nemusí se o svou váhu vůbec zajímat. Není ale důvodu se kvůli tomu nějak trápit. Každý jsme nějaký a důležité je akceptovat svoje tělo takové, jaké je. Kromě toho v dnešní době už je opravdu mnoho fitness studií a výživových poradců, kteří zvládnou pomoci každému, kdo chce se svou postavou něco v dohledné době. Samozřejmě to bude stát hodně práce, sil a odříkání, ale ty výsledky, ty za to rozhodně budou stát. Je důležité nejdřív správně nastartovat svůj metabolismus, aby začal aktivně spalovat tuky. Jak na to? Odpovědí je aerobní činnost. A co že je to ta aerobní činnost?

fitnes

  • Dobrým příkladem je například běhání anebo rychlochůze. Začněte zlehounka v kombinaci s normální chůzí a postupně přidávejte na délce uběhnuté trasy až es jednoho dne rovnou rozběhnete a už nezastavíte. Z počátku bude stačit chodit klidně jednou či dvakrát do týdne a zkombinovat to s nějakým domácím posilováním a uvidíte, že se brzy budete cítit celkově lépe a budete jako vyměnění.
  • Skákejte. Tento pohyb obecně velmi prospívá našemu spalování tuků. Můžete skákat přes švihadlo, skákat panáky anebo navštívit nejrůznější areny, kde se můžete i zároveň zábavnou formou vyřádit s rodinou. Takovou ukázkovou může být například jump aréna Zličín.
  • Jízda na kole je také velmi dobrou alternativou. Celkově veškerý pohyb na čerstvém vzduchu vašemu tělu jedině prospěje a v tomto krásném počasí to ani moc toho přemlouvání se není zapotřebí. Ono to jde skoro samo.

radost
Velmi důležité je dostatečný pohyb zkombinovat se správně vyváženou stravou, která vám zajistí veškerý potřebný denní příjem všech důležitých látek pro naše tělo. Na co se také opravdu vyplatí nezapomínat je pravidelné protahování svalů, neboť věřte tomu, že to ucítíte v plné síle a to především na těch začátcích.