Batoh STYL ARMY | Hlidáček

Comments are Closed Posted on

Vzhledem k tomu, že při vývoji vojenských batohů byl kladen velký důraz na praktičnost, pohodlí nositele, kvalitní zpracování a multifunkčnost, staly se tyto batohy velice oblíbenými u cestovatelů, milovníků extrémních sportů a her a příznivců vojenského způsobu života.
Batohy army bestarmy.cz jsou rozděleny podle velikosti obsahu do tří kategorií 25L, 50L a nad 50L.muž s batohem v přírodě
I batohy v nejnižší cenové relaci jsou vyrobeny z kvalitních a trvanlivých materiálů s pohodlným nosným systémem, mnoha kapsami pro univerzální použití a tajnými kapsami. Zádový prostor je polstrovaný a řešený tak, aby odváděl vlhkost a větral.
Na vrcholu žebříčku kvality najdete ve špičkovém provedení nejpropracovanější batohy army, které jsou uzpůsobené pro delší pěší výpravy a lze je nastavit pro rozdílné druhy postav a jejich výšku, aby i těžký a objemný náklad byl přepravovaný s co největším komfortem pro nositele. Základem je polstrovaní zadní části s podpůrným hliníkovým rámem. Ramenní popruhy mají precizní polstrování, které lze díky výklopnému systému nastavit pro individuální šířku ramen, takže za pochodu nemůžou spadnout a uvolňovat se. Pro dokonalou fixaci a lepší podmínky pro delší namáhavou chůzi jsou na batohu 2 pásy (bederní a hrudní) s nastavitelnou délkou. Celý prostor batohu je dokonale a promyšleně rozdělený na mnoho kapes a přepážek, aby i velké množství věcí bylo přehledně a bezpečně uloženo. Batohy nabízí i postranní kapsy, které jsou snadno dostupné, oddělení pro hydrataci, z kterého vede praktická hadička a na povrchu batohu je spousta různých poutek a pásků pro umístění dalších věcí.batoh s vojenským maskováním
Všechny batohy jsou v nenápadných přírodních barvách, aby splynuly s okolním prostředím. Na jednotlivých modelech jsou různé individuální vychytávky, jako je například částečná odolnost proti vlhkosti, bílý maskovací potah do krajiny, kde je sníh. Zajímavý je i systém pro rychlé povolení popruhů umožňujícím rychlé odhození batohu, kapsa na mokré věci, více přístupových otvorů do batohu, nepromokavá pláštěnka na batoh, snadno čistitelný povrch odolný proti ušpinění, dvojité prošití, vnitřní lepené švy, nebo pogumovaná vrstva na dně batohu.