Hlídání dětí

Reference


Karolína Hrubá

Hlidacek, mohu doporučit všem maminkám, co potřebují pohlídat své ratolesti. Dcerka je tam vždy spokojena a navíc je už po měsíci nepravidelne docházky na ni znát, jak si parádně rozumí s dětmi. Byla trošičku asociální a věřím, ze největší podíl na tom mají právě hodné "tety". S dětmi si vyhrají, věnují se jim a pro me jako mámu je nejkrásnější, když malá přinese domu výrobek, který společně vyrobili. Za mě jsou opravdu číslo jedna, už jen díky tomu, ze docházku přizpůsobí Vašim potřebám :-). Prostě DOPORUCUJI! :-).

 

MVDr. Radka Noháčová:

Dcera chodila do Hlídáčku od sedmi měsíců do tří let, ze začátku na dvě až tři dopoledne v týdnu, od 2,5 let na celý den. Vždycky, když jsem pro ni přišla, vypadala spokojeně, někdy byla tak zabraná do hry, že se jí ani nechtělo domů. Když byla v Hlídáčku, věděla jsem, že je o ni dobře postaráno a že nemusím mít starost. Když pak nastupovala do klasické školky, neměla nejmenší problém s adaptací a začleněním do kolektivu, věřím, že na tom měl pobyt v Hlídáčku velký podíl. Pokud bylo potřeba, nebyl problém se domluvit i na hlídání mimo pracovní dobu. Všem maminkám, které se chystají dříve do práce nebo potřebují z jiných důvodů hlídání, můžu Hlídáček vřele doporučit.  

 

Organizace pro pomoc uprchlíkům, o.s.:

S agenturou Hlídáček v Benešově spolupracujeme při zajištění hlídání dětí našich klientů z Benešova a okolí. Rodiče vždy odjíždí na celodenní studia do Prahy a Hlídáček zajišťuje péči o svěřené děti během celého dne. Studijní program probíhá většinou v pátek a sobotu po celý den.

Spolupráce s agenturou Hlídáček je na velmi dobré úrovni a poskytuje spolehlivou časovou flexibilitu.

Na spolupráci s Hlídáček oceňujeme také to, že si dovedou získat důvěru našich klientů, kteří nejsou české národnosti a nachází se v komplikovaných životních situacích.

Mgr. Roman Varga
Organizace pro pomoc uprchlíkům, o.s.
Kovářská 4, Praha 9, 190 00, Česká republika
web: http://www.opu.cz/,

 

Mgr. Zdena Šarfová

Ráda bych se se všemi maminkami, tatínky i ostatními pečovateli malých ratolestí podělila se skvělými zkušenostmi s benešovským Hlídáčkem.

Dáváme již skoro čtyři měsíce 1,5letého synka pravidelně na skoro celodenní hlídání. Zde se mi potvrdilo, že nezáleží na jakém prostoru a jakými hračkami dítě obklopujeme, ale jakou atmosféru mu vytvoříme. Synek je vždy dobře nalazený, spokojený.

Mám jistotu, že hlídání je stoprocentní.

Nádherná je flexibilita a ochota všech "tet" se dohodnout na každé maličkosti. Prioritou je co nejlepší komfort mého dítěte.

Je mi sympatický i velmi individuální přístup ke každému z hlídaných capartů.

Myslím, že Hlídáček je plnohodnotné moderní zařízení pro nás všechny, kdo potřebují své ratolesti v klidu zanechat krátko i dlouhodobě z vlastního dohledu.

Opravdu vřele doporučuji.


Prohlášení o ochraně osobních údajů
Copyright © 2008 Miroslav Hruška, všechna práva vyhrazena